Haber & Etkinlikler - İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yeşil Alan ve Tesisler Yapım Müdürlüğü | ibb, istanbul, istanbul park, istanbul bahçe, anadolu park, anadolu bahçe, anadolu park bahçe, anadolu park bahçeler, anadolu yakası park bahçeler, anadolu yakası park ve bahçeler, avrupa park, avrupa bahçe, avrupa park bahçe, avrupa park bahçeler, avrupa yakası park bahçeler, avrupa yakası park ve bahçeler, istanbul belediyesi, istanbul park bahçe, belediye park bahçe, lale bahçesi, lalelerin dansı, lale festivali, emirgan korusu, istanbul lale, tulip, tulips, dance of tulips, dance of the tulips, istanbul lale şenliği, istanbul belediyesi lale
Haber & Etkinlikler

Çırpıcı Şehir Parkı’nın 3. Etap Çalışmaları Başlamıştır...

Çırpıcı Şehir Parkı’nın 3. Etap Çalışmaları Başlamıştır...

    Çırpıcı Şehir Parkı’nın tamamlanan 1. ve 2. etaplarından sonra, 3. etap çalışması İstanbul’un Osmaniye / Bakırköy ilçesinde başlamıştır.

   Projelendirilen 36.278 m2 alanın, 27.413 m2’si yeşil alan olarak ayrılmış olup, alanda çeşitli boyut, tür ve renklerde 668 adet ağaca ve 27.413 m2 çim alana yer verilecektir. 8.865 m2 sert zemin alanında ise çocuk oyun grupları, fitness grubu, 1. ve 2. etapla entegre yürüyüş ve bisiklet parkuru, süs havuzu ve dinlenme amaçlı yapılmış kent mobilyalarının yer alması planlanmaktadır.

Haber Tarihi: 25.12.2015

BELEDİYE BAŞKANIMIZ
DAİRE BAŞKANIMIZ
MÜDÜRÜMÜZ
BAĞLANTILAR